1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Projektová činnost - vizualizace

Zákaznický servis

Společnost PROLEMAX s.r.o. nabízí svým zákazníkům a investorům kompletní zákaznický servis zahrnující profesionální poradenskou činnost, včetně zpracování studií, vizualizací, ekonomických rozborů a stavebních projektů realizovaných vlastní inženýrsko - projektovou skupinou. Nabízíme zpracování projektové dokumentace ve všech výkonových fázích včetně projednání a dozorů při realizaci staveb.

Velké projekty

Při realizacích rozsáhlejších sportovních areálů spolupracujeme se společností Sportovní projekty s.r.o. (www.sportovniprojekty.cz), která je ve spojení s územně plánovacími orgány měst, odbornými komisemi při ČSTV a ČOV, Fakultou tělesné výchovy a sportu UK a jednotlivými sportovními svazy v České republice.

Stavební studie

Jsme schopni bezplatně vypracovat stavební studii definující náklady sloužící investorovi k podání žádosti o grant. (Žádost o grant můžete podat např. u jednoho z nejvýznamnějších nadačních fondů ČEZ).

Zajišťujeme:

  • Konzultaci a poradenskou činnost včetně prohlídky a průzkumu stanoviště
  • Vypracování přípravné studie, včetně 3D vizualizace budoucího sportovního areálu
  • Obstarání veškeré projektové dokumentace ve všech výkonových fázích
  • Obstarání inženýrské činnosti
  • Provedení špičkové realizace díla včetně odborného dozoru na stavbách
  • Obstarání provozního a údržbového servisu

Stavby na klíč

V oblasti výstavby sportovních areálů poskytujeme dílčí realizace staveb, ale i tzv. stavby na klíč, které budou přesně odpovídat představě zákazníka, včetně osvětlení, nebo oplocení.

Jsme schopni dodat jakékoliv sportovní vybavení, či náčiní, dle přání zákazníka.

Disponujeme přehledem řezů ploch a podloží, které jsou výchozím materiálem pro projektanty a dále materiálovými listy k jednotlivým druhům povrchů. Náš tým specialistů je ochotný poskytnout zákazníkům jakékoliv technické informace týkající se sportovních povrchů a zároveň nabídnout dodavatelské a realizační práce ve vysoké kvalitě, krátkých realizačních termínech a dostupných cenových relacích.