1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Společnost PROLEMAX - dětská hřiště

Pevné místo na trhu

Společnost PROLEMAX s.r.o. vznikla v roce 2002 a za dobu naší existence jsme načerpali značné zkušenosti s vývojem, certifikací a výstavbou dětských hřišť.

Náš tým odborníků čerpá z nabytých zkušeností a neustálého dialogu s našimi zákazníky, architekty a také dětmi. Naši pracovníci se zabývají tématem "účelného využití volného času". Konstrukční řešení a design nabízených herních prvků maximálně stimulují děti ke hře. Stále se rozšiřující herní program nabízí množství osvědčených herních zařízení pro všechny věkové kategorie dětí.

V současné době patříme mezi nejvýznamnější dodavatele dětských hřišť v České republice. V nabídce vybavení můžete nalézt houpačky, kolotoče, skluzavky, prolézačky, lanové pyramidy a mnoho dalšího. Rozsáhlá nabídka herních prvků z oceli, plastu, akátu či douglasky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Rozšířená nabídka

Vlastní výrobní program jsme v roce 2003 doplnili o nabídku kvalitních herních prvků renomované německé firmy Aukam Gmbh. a v roce 2007 jsme nabídku dále rozšířili o produkty společnosti ABC-Team Gmbh. Společnost PROLEMAX s.r.o. je výhradním distributorem obou německých společností pro Českou republiku.

V roce 2011 jsme začali spolupracovat s americkým výrobcem Little Tikes Commercial, přední uznávanou značkou outdoorového vybavení dětských hřišť se zaměřením na hru a vývoj dětí a ve stejném roce vznikla také spolupráce s další americkou společností Miracle Recreation Equipment Company, Inc. Herní zařízení od těchto společností jsou kvalitní a odolná, vyrobená především z plastu a oceli. Zaručují dlouhou životnost a u Vašich dětí zajistí maximální radost ze hry.

Společnost PROLEMAX s.r.o. je v České republice oprávněna nabízet, prodávat a provádět servis u produktů obou amerických společností. Dlouhodobě spolupracujeme také se společností Berger-Huck s.r.o.

Vedle kvality a radosti dětí z hraní je pro nás na prvním místě bezpečnost.

Veškeré herní prvky dodávané na trh jsou vyrobeny s ohledem na nejnovější konstrukční a bezpečnostní požadavky dle platných evropských norem ČSN EN 1176, 77 a posouzeny v autorizované zkušebně. Zmíněná norma stanovuje požadavky pro výrobu, zřizování, kontrolu, údržbu a provoz herních prvků pro dětská hřiště. Jsme si vědomi naší odpovědnosti za vytváření prostředí pro děti, vyhovující jejich potřebám.

PROLEMAX s.r.o. zavedla a používá systém řízení kvality ISO 9001:2009, systém environmentálního managementu ISO 14001:2005 a systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN OHSAS 18001:2008.

PROLEMAX vám nabízí:

  • Poradenskou činnost v oblasti problematiky výstavby a provozu dětských hřišť.
  • Zpracování studie místních podmínek pro umístění dětských hřišť.
  • Zpracování kompletní projektové dokumentace a finanční nabídky.
  • Realizace dětských hřišť včetně oplocení a městského mobiliáře.
  • Realizace souvisejících terénních úprav, dopadových ploch, sadových úprav atd.
  • Realizace umělých pryžových povrchů.
  • Revize a servis provozovaných dětských hřišť.
  • Rychlý záruční a pozáruční servis, garanci skladových náhradních dílů.
  • Poradenství týkající se grantových zdrojů a dotačních prostředků.

Individuální přístup

Vždy se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi, snažíme se najít optimální, technické řešení dle jeho finančních možností.

Věříme, že naše nabídka uspokojí Vaše představy a těšíme se na naši případnou spolupráci.

Stali jsme se partnery Fondu ohrožených dětí

FODFond ohrožených dětí je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.

9001 14001 18001