1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Huck

Dětská hřiště - Huck

Lanové prvky a skvělé lanové sestavy

HuckLanová hrací zařízení pro dětská hřiště probouzí fantazii a přirozenou touhu po pohybu. Šplhací sítě, síťové rampy, lanové žebříky, skluzavky, kolotoče či houpačky pro dětská hřiště – všichni si přijdou na své.

Taktéž hrací a šplhací zařízení pro malé děti nesmí chybět na dětském hřišti. Velká pestrost, uspořádání barev a tvarů herních zařízení pro dětská hřiště zaručí radost ze šplhání u všech věkových kategorií!

Pro malé výzkumníky, kteří hledají dobrodružství, jsou ideální lanové pyramidy pro dětská hřiště z osvědčeného lana Herkules, které nabízíme v provedení Mini, Midi, Maxi a lze je vybrat podle věkové skupiny a požadovaného stupně obtížnosti.

Napínavé varianty šplhání a velké množství dobrodružství zajistí závěsné sítě, skupinové houpačky či Originální ptačí hnízdo. V různých barvách a velikostech s extra silným a odolným polstrováním nabízí vzletný zážitek z houpání ve dvou nebo pro celou rodinu.

Pro handicapované děti, mládež, dospělé nabízíme pestrou paletu bezbariérových hracích zařízení pro dětská hřiště jako polstrované houpačky – postele, bezpečné houpačky či závěsné sítě.

Herní prvky pro dětská hřiště jsou v souladu s normou DIN EN 1176, jsou TÜV testovány a certifikovány.

HUCK - Kompletní partner pro Vaše nápady

HUCK je specialistou ve věcech lanové techniky a Vaším kompetentním partnerem pro individuální řešení dětského hřiště. Naše výrobky se zakládají na více než třicetiletých zkušenostech s výrobou šplhacích sítí a garantují dlouhou životnost a velkou zábavu.

Našimi rozmanitými lanovými hracími zařízeními pro dětská hřiště jsme vybavili různá lanová centra. Šplhací pyramidy, skupinové houpačky a houpačky s Ptačím hnízdem HUCK vyrábíme právě tak jako mosty z džungle a šplhací sítě v různých tvarech a velikostech. Individuální charakter dodají dětským hřištím provazové žebříky, lana, pneumatiky a mnoho dalších dílů příslušenství. Všechny výrobky se zakládají na osvědčené kvalitě HUCK, vyznačují se jednoduchou montáží a splňují evropské bezpečnostní standardy a předpisy TÜV. Naše lanová hrací zařízení pro dětská hřiště naleznete v jeslích, mateřských školách, parcích a na veřejných, dětských hřištích.

Z velkého množství šplhacích prvků lze sestavit individuální místa plná zážitků. Vedle rozsáhlého programu výrobků s našimi standardními zařízeními realizujeme ale také specifické prostory pro zákazníky.

O naši blízkost k zákazníkům se starají zkušení partneři, kteří Vám odborně poradí a budou Vám nápomocni jako kontaktní osoby.

HUCK - dáme Vašim nápadům tvář!

Důvěřujte pouze originálu

Ptačí hnízdo HUCK

Ptačí hnízdo HUCK – určuje stále měřítka kvality a bezpečnosti, o čem se vždy můžeme přesvědčit u kopií. Přesto jen náš originál přesvědčí na celé čáře. Protože kruh ovinutý lanem má mimořádně silné polstrování. Kvalitní plastové články rohože nabízejí bezpečnou ochranu proti prošlápnutí. Zavěšení z lan a řetězů jsou koncipována na největší zátěž. Děláme vše pro to, aby si děti mohly bezpečně a rozpustile hrát. Na dětských hřištích jsou Ptačí hnízda tím pravým potěšením pro děti.

Trampolína Hally Gally

Kulatá i hranatá – malá i velká

Trampolíny Hally Gally přinášejí již několik desetiletí hodně dynamiky na dětská hřiště. Ať zapuštěné nebo volně ustavené, ať kulaté nebo hranaté – tyto trampolíny přesvědčí velkým prostorem k pohybu, kvalitou a bezpečností. Od velikosti Piccolo až po trampolínu pro více dětí nebo speciální řešení pro vozíčkáře – splníme všechna přání. Náš nový vývoj v tomto rostoucím segmentu klade důraz na ještě větší údržbu.

Strom s Ptačími hnízdy pro nejmenší

Oblíbená řada Strom s Ptačími hnízdy rozšířena

Stromy s Ptačími hnízdy HUCK nabízejí skutečnou radost ze hry a nechávají kreativitě na dětském hřišti volný prostor. Mini stromem rozšiřujeme tuto úspěšnou sérii o hrací zařízení na dětské hřiště speciálně pro malé děti. Mini verze s výškou zařízení 2,50 m má nízkou výšku pádu, jelikož jsou Ptačí hnízda umístěna jen 70 cm nad zemí. Lana, rozmanitost a barvy odpovídají známým a oblíbeným variantám.

Přírodně rostlé dřevo

Robinie – přirozená, robustní, mnohostranná

Hrací zařízení pro dětská hřiště HUCK se sloupy z robinie působí přirozeně a jsou jak opticky, tak i hapticky na nejvyšší úrovni. Díky svému křivému růstu vypadají velmi původně a dávají dětskému hřišti přírodní vzhled. Robinie se vyznačuje kvalitou bez bělového dřeva a nabízí dlouhou životnost i bez chemické ochrany. V kombinaci s četnými hracími prvky nemá přirozenost hranice. Budou ozdobou každého dětského hřiště.

Důvěřujte pouze originálu!

U všech hracích zařízení HUCK je téma bezpečnost na prvním místě. Ptačí hnízdo HUCK pro dětské hřiště je proto mimořádně populární a zvlášť bezpečné.

V Ptačím hnízdě HUCK si děti hrají na husté článkové rohoži, která nedovolí proklouznout ani ruce ani noze. Riziko poranění na dětském hřišti je tak velmi nízké. "Kuřátka" sedí na plynule a jemně zaobleném dnu – jako jejich opeření přátelé v ptačím hnízdu.

Samozřejmě má norma pro hrací zařízení také určité nároky na polstrování, které Ptačí hnízdo HUCK výrazně převyšuje.

Ještě jedno kritérium kvality: Extra silná ochrana proti prodření pro mimořádně namáhané spoje, jako závěsné řetězy koše. Velmi kvalitní hadicový potah z gumové tkaniny odolný proti povětrnostním vlivům, pružný i při chladu, zajišťuje optimální ochranu při čilém používání na dětském hřišti – naše Ptačí hnízdo je prostě oblíbené! Dodejte Vašemu dětskému hřišti glanc.

I údržba je snadná: Hrací zařízení opravíte bez problémů i zavěšené. Na všechny použité materiály poskytujeme záruku 5 let a se správnou péčí a údržbou budou mít děti dlouho radost ze svého hracího zařízení. Kvalita "Made in Germany"!

Standardní Ptačí hnízdo HUCK má modré lano k ovinutí – alternativně nabízíme barvy zelenou, černou, červenou a barvu konopí.

Naše zkušenost a naše nároky garantují kvalitu na nejvyšší úrovni – prostě kvalita "Made in Germany!" Důvěřujte pouze originálu! Protože jen Ptačí hnízdo® HUCK kombinuje radost ze hry, dlouhou životnost a bezpečnost.

Využijte výhod všech hnízdových houpaček

Bezpečnost a vysoká hodnota hry

  • hustá článková rohož
  • ochrana proti proklouznutí, resp. prostrčení rukou a nohou
  • podlážka ve tvaru hnízda
  • mimořádně silné polstrování

Vynikající kvalita

  • doplňková ochrana proti prodření na spojích
  • závěsné řetězy s velmi kvalitním hadicovým potahem z gumové tkaniny odolným proti povětrnostním vlivům, pružným i při chladu
  • 5 let záruka na všechny materiály

Snadná údržba

  • oprava rohoží v koších v zavěšeném stavu na místě
  • vysoká dostupnost náhradních dílů

Parkur se sloupy z robinie

Hrací zařízení pro dětská hřiště HUCK jsou individuálně kombinována z lanových a šplhacích zařízení a tím optimálně uzpůsobena podle věkových skupin a požadavků.

Nově v programu HUCK jsou sloupy ze dřeva robinie, které svým křivým růstem vypadá velmi původně. Tento přírodní produkt dává dětskému hřišti elementární, přírodní nádech. Naše sloupy ze dřeva robinie vyrábíme se šikmo seříznutými konci.

Robinie se vyznačuje především svojí kvalitou bez bělového dřeva a lze již kromě jiného instalovat do země bez chemické ochrany dřeva. Sloupy HUCK jsou vybavené ocelovou spojkou, která i po letech zajišťuje stabilitu. Na dřevo robinie poskytujeme záruku 5 let.

Síťové a lanové prvky z odolného lana Herkules lze sestavovat do individuálních kompletních zařízení v nejrůznějších velikostech. Pomocí speciálních upevnění s napínacími řetězy jsou jednotlivé prvky plynule uzpůsobeny podle přírodně rostlých sloupů.

Bezpečné upevnění

O bezpečnou kombinaci jednotlivých hracích prvků se starají dostatečně dimenzované řetězy spolu s velkoplošnými podložkami z ušlechtilé oceli. Řetězy jsou odpovídajícím otvorem vedeny ve sloupech robinie. Zapuštěné podložky z ušlechtilé oceli zajišťují optimální rozložení síly od řetězu na dřevo.

Montáž je skutečně jednoduchá: Napínací řetěz s okem vedete otvorem, řetěz vypnete a zašroubujete čepovací kotoučovou frézou, přebytečný řetěz odříznete – a hotovo.

Speciální provedení

Ještě více individuality a radosti při hře přinášejí speciální provedení HUCK. Tak lze sloupy z robinie rozšířit vruby pro šplhání a plochami pro stání ze dřeva.