1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S311

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

 Dětské hřiště 714-S311


Dětské hřiště 714-S311

  • Dětské hřiště 714-S311
  • 714-S311

Popis produktu

Dvě zastřešené plošiny tvoří hlavní dominantu dětského hřiště 714-S311. Hřiště na jedné straně začíná nízko u země Bongo stupínky, prolézačkou a šplhací stěnou.

Trojice je napojena na čtvercovou plošinu. Dále pokračujeme prolézačkou Hula, která je tvořena kovovými obručemi, a dostáváme se na centrální šestiúhelníkovou plošinu, na kterou je možné vyšplhat po žebříku Monster Pipe.

Odvážnější vyšplhají na plošinu po žebříku Twister. Kroucený žebřík vás prověří. A nebo využijete žebřík Inclined s příčkami ve tvaru písmene U.

Dominantu na hřišti tvoří velká trojitá skluzavka Flippopotamus. Hřiště je pak zakončeno v nejvyšším bodě čtvercovou plošinou, na kterou je montována pestrobarevná plastová skluzavka Chameleon, dlouhý žebřík a točidlo Cyclone.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může naprosto lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jedné hlavní rampy vhodné i pro vozíčkáře.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Dětské hřiště 714-S338 je koncipována jako bezbariérové.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S311
  • Věková skupina: 5 - 12 let
  • Počet uživatelů: 105 - 115
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 14,36 × 20,44 m,   (280 m2)
  • Pádová výška: 2,44 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S311