1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S309

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

 Dětské hřiště 714-S309


Dětské hřiště 714-S309

  • Dětské hřiště 714-S309
  • 714-S309

Popis produktu

Originální dětské hřiště 714-S309 je postaveno na základě dvou šestiúhelníkových plošin, které jsou vzájemně propojené a dohromady vytvářejí uzavřený šestihranný útvar.

Plošiny jsou zastřešené. Na tomto hřišti naleznete oblíbený tobogán Typhoon, rovnou skluzavku Groove, dvojitou skluzavku Side-By-Side a zatočenou skluzavku L-Slide.

Jedna část je propojena můstkem Big Kahuna. To je ta velká oranžová ryba skrz kterou se prochází. Jsou zde také dvě šplhací stěny a herní prvek pro šplhání Tot Rock.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může naprosto lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jedné hlavní rampy vhodné i pro vozíčkáře.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Dětské hřiště 714-S338 je koncipována jako bezbariérové.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S309
  • Věková skupina: 2 - 12 let
  • Počet uživatelů: 120 - 130
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 15,25 × 13,12 m,   (195 m2)
  • Pádová výška: 1,88 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S309