1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S306

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

 Dětské hřiště 714-S306


Dětské hřiště 714-S306

 • Dětské hřiště 714-S306
 • 714-S306
 • 714-S306

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S306 je další z řady zajímavých velkých sestav určených pro větší projekty.

Výrazným prvkem tohoto hřiště jsou dvě patra umístěná nad sebou složená ze sedmi pětiúhelníkových plošin propojených rampami se zábradlím. Pětiúhelníkové plošiny jsou zastřešené stříškami Pagoda.

Spodní patro zahrnuje celou řadu herních panelů a jeden prolézací tunel s okénky, který spojuje obě části. Spodní rampa je navržena tak, aby se po ní mohli pohybovat i děti na vozíčku.

Horní část dětského hřiště je plná adrenalinových herních prvků. Sjezd tunelovými skluzavkami bude zážitek! Každá nabízí jiný typ dráhy. Máme zde rovný tobogán, zatočený tobogán, tobogán do spirály a tobogán se dvěma zákrutami.

Tobogány si děti zamilují!

Do horního patra mohou děti vyšplhat po hlavním nástupu v podobě schodů, ovšem pro ty odvážnější je na hřišti připravena lanová šplhací stěna.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může naprosto lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jedné hlavní rampy vhodné i pro vozíčkáře.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Dětské hřiště 714-S338 je koncipována jako bezbariérové.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

 • Kód produktu: 714-S306
 • Věková skupina: 5 - 12 let
 • Počet uživatelů: 185 - 195
 • Rozměry: -
 • Celková výška: -
 • Potřebné místo: 13,73 × 21,66 m,   (273 m2)
 • Pádová výška: 2,44 m
 • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S306