1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S271

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

 Dětské hřiště 714-S271


Dětské hřiště 714-S271

  • Dětské hřiště 714-S271
  • 714-S271

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S271 je designově odladěná sestava, která na první pohled zaujme svým rozložením. V celkovém průměru patří toto hřiště spíše k těm menším.

Centrum dětského hřiště tvoří vyvýšená pětiúhelníková plošina opatřená kuželovou dvoubarevnou stříškou. Tento prvek se stane dominantou pro vaše okolí.

Dále je osazena dvojitou rovnou skluzavkou Bump & Glide a oblíbenou pestrobarevnou zatočenou skluzavkou Chameleon. Ani zde nesmí chybět herní panely.

Přilehlá část zastřešená půlkruhovými stříškami je propojena s hlavní částí pomocí schůdků Ada. Zde se také nachází hlavní nástup a samozřejmě ani zde nechybí krátká skluzavka do L, šplhací stěna nebo herní prvek pro šplhání Tot Rock.

Ke šplhání můžete použít pestrobarevný žebřík sestavený z plastových modulů místo příček.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může výrazně lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jednoho hlavního nástupu.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S271
  • Věková skupina: 2 - 12 let
  • Počet uživatelů: 45 - 55
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 13,42 × 10,07 m,   (130 m2)
  • Pádová výška: 1,52 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S271