1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S270

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Dětské hřiště 714-S270


Dětské hřiště 714-S270

  • Dětské hřiště 714-S270
  • 714-S270

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S270 na první pohled zaujme velkým počtem herních prvků. Základ tvoří jakási aréna z osmiúhelníkové zastřešené plošiny se čtvercovým otvorem uprostřed, která je napěchována herními prvky.

Na tuto věž můžete vyšplhat z různých stran například po šplhací stěně Honeycomb, která prověří vaši fyzickou zdatnost,  nebo po žebřinové prolézačce Side-By-Side či po žebříku Ada Steps.

Skluzavka se zákrutou Hollow Log na vás čeká jako odměna. A aby toho nebylo málo, přilehlá čtvercová plošina, která je s hlavní plošinou propojená, je osazena oblíbenou pestrobarevnou skluzavkou Chameleon.

Stejně tak je možné na plošinu vyšplhat po šplhací stěně Fossil Bluff nebo po žebříku Outrigger, který zároveň funguje jako perfektní prolézačka.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může výrazně lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jednoho hlavního nástupu.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S270
  • Věková skupina: 5 - 12 let
  • Počet uživatelů: 95 - 105
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 17,99 × 16,47 m,   (272 m2)
  • Pádová výška: 2,44 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S270