1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S258

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Dětské hřiště 714-S258


Dětské hřiště 714-S258

 • Dětské hřiště 714-S258
 • 714-S258
 • 714-S258

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S258 patří mezi velké sestavy. Půdorys kopíruje písmeno L a celé hřiště je přímo napěchováno herními prvky.

Základ tohoto hřiště tvoří vyvýšené plošiny montované až do výšky 3 m. Součástí sestavy jsou dvě stínítka tyčící se nad dětským hřištěm, která v omezené míře chrání před slunečním zářením.

Když se na hřiště podíváme z leva do prava, tak začátek sestavy tvoří velká prolézačka s různými prvky pro různé typy pohybu postavená na základě zaoblených sloupků. Tato část dětského hřiště vám umožní různě viset, šplhat, skákat apod.

Prolézačka je spojena z nízkou čtvercovou plošinou herním prvkem pro ručkování Connexion. K této plošině je dále montována prolézačka ve tvaru horizontálního žebříku a šplhací stěna.

Jako další spojovací prvek zde máme speciální žebřinový můstek ve tvaru S s příčkami ve tavru U, po kterém vyšplháte na vysokou plošinu. Z této plošiny se můžete sklouznout po dlouhé skluzavce Scale-N-Scale.

Nejvyšší bod na hřišti tvoří oblíbený tobogán Typhoon. Mezi oblíbené prvky patří šplhací stěna Fossil Bluff a prolézačka Twister, která vám zamotá hlavu.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může výrazně lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jednoho hlavního nástupu.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

 • Kód produktu: 714-S258
 • Věková skupina: 5 - 12 let
 • Počet uživatelů: -
 • Rozměry: -
 • Celková výška: -
 • Potřebné místo: 21,35 × 17,08 m,   (357 m2)
 • Pádová výška: 3,66 m
 • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S258