1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S255

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Dětské hřiště 714-S255


Dětské hřiště 714-S255

  • Dětské hřiště 714-S255
  • 714-S255

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S255 tvoří jedna zastřešená šestiúhelníková vyvýšená plošina propojená s dvěma čtvercovými a dále jednou čtvercovou plošinou. Čtvercová plošina uprostřed hřiště je montována se stříškou.

Část hřiště je propojena můstkem Burma a další část spojuje lanový vysutý můstek Honeycomb.

Hlavní plošina je osazena dvojicí pestrobarevných zatočených plastových skluzavek Chameleon. Na tuto plošinu lze vyšplhat po žebříkové prolézačce Side-by-Side.

Rovná skluzavka Mogul je montována na menší plošinu společně s žebříkovou prolézačkou Twisted Vine, která má příčky ve tvaru listů namontované do spirály okolo nosné konstrukce.

Hlavní nástup je realizován na zastřešené čtvercové plošině a na tu samou plošinu lze vyšplhat po šplhací stěně Fossil Bluff.

Hřiště je zakončeno prolézačkami Try-Rings a Crunch Station.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může výrazně lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jednoho hlavního nástupu.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S255
  • Věková skupina: 5 - 12 let
  • Počet uživatelů: 95 - 105
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 17,39 × 14,34 m,   (238 m2)
  • Pádová výška: 2,44 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S255