1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S235

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Dětské hřiště 714-S235


Dětské hřiště 714-S235

  • Dětské hřiště 714-S235
  • 714-S235

Popis produktu

Základ dětského hřiště 714-S235 tvoří dvě zastřešené šestiúhelníkové plošiny, jedna čtvercová a menší trojúhelníková. Dohromady tvoří pomyslný kříž na všech stranách zakončený zajímavým herním prvkem.

Stříšky s motivy listů dodávají hřišti přírodní vzhled. Na jedné straně je montována dvoumístná plastová skluzavka. Na plošinu je možné vyšplhat po žebříku Bumper, který je tvořen příčkami ze speciálních plastových barevných modulů nebo po žebříku Twisted Vine s příčkami ve tvaru listů poskládaných do spirály.

Šestiúhelníková plošina je propojena s centrální čtvercovou prolézacím tunelem s okénky. Na centrální plošinu vede hlavní nástup. Na jih od středu nacházíme malou trojúhelníkovou plošinku zakončenou kroucenou plastovou skluzavkou Hollow Log.

Obě plošiny jsou vzájemně propojené oblíbeným můstkem Big Kahuna tvarovaného do podoby velké ryby. Tento prvek dodává hřišti originální vzhled. Na první pohled vás určitě zaujme.

Poslední zastřešená plošina je zakončena zatočenou pestrobarevnou plastovou skluzavkou Chameleon. Na tuto plošinu můžete vyšplhat po šplhací stěně Fossil Bluff nebo po prolézačce Peak se svou nezaměnitelnou konstrukcí.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může výrazně lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jednoho hlavního nástupu.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S235
  • Věková skupina: 5 - 12 let
  • Počet uživatelů: -
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 11,59 × 16,76 m,   (176 m2)
  • Pádová výška: 2,14 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S235