1
Littletikes

2
Miracle

3
Huck

4
ABC Team

5
Prolemax

Katalog Miracle

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S156

Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Dětské hřiště 714-S156


Dětské hřiště 714-S156

  • Dětské hřiště 714-S156
  • 714-S156

Popis produktu

Dětské hřiště 714-S156 nabízí spoustu možností jak se zapojit do hry. Základ tvoří vzájemně propojené plošiny, které umožňují snadný pohyb po hřišti z jednoho konce na druhý.

Na jedné straně začínáme hlavním nástupem a rovnou můžeme použít skluzavku L-Slide nebo herní prvek pro šplhání Tot Rock.

Prolézací tunel s okénky spojuje další plošinu, na kterou je možné vyšplhat po žebříku Spider s ocelovými příčkami ve tvaru písmene U.

Jako další spojovací prvek je použit zaoblený můstek, který vás přivede na plošinu s dlouhou rovnou dvojitou skluzavkou Bump&Glide. Opět je možné na tuto plšinu vyšplhat po šplhací stěně Fossil Bluff.

Konec hřiště tvoří rozcestí zakončené z jedné strany tobogánem Typhoon a z druhé barevnou kroucenou skluzavkou Chameleon a rovnou dlouhou skluzavkou Groove.

Výhodou těchto sestav je fakt, že je lze různými způsoby kombinovat a rozšiřovat o další komponenty z naší nabídky. Hřiště se nakonec od základního rozvržení může naprosto lišit. Tuto variabilitu jistě oceníte.

Vstupovat na hřiště je možné ze všech stran díky velkému počtu nástupů ve formě různých prolézaček, žebříků, sloupků, šplhacích stěn a jedné hlavní rampy vhodné i pro vozíčkáře.

Kid´s Choice jsou velká dětská hřiště pro větší počet dětí a tím pádem i pro větší plochy. Základ tvoří různý počet z pět typů plošin umístěných v různých výškách. Plošina může být sedmiúhelníková, šestiúhelníková, pštiúhelníková, obdélníková a čtvercová. Výška, ve které je plošina umístěna je v rozmezí 0,6 - 3 m.

Barevné provedení celého hřiště lze nakombinovat podle vlastních představ. Více o barevných variantách naleznete na stránce - barevné možnosti dětských hřišť Miracle.

Dětské hřiště 714-S338 je koncipována jako bezbariérové.

Podobná hřiště naleznete také u výrobce Littletikes - dětská hřiště - KidBuilders®.

Nabízíme také různé herní prvky pro dětská hřiště Littletikes, prolézačky rozmanitých tvarů a barev, houpačky pro jednoho i více sedátkové a nebo cenově dostupná dětská hřiště.

  Dětská hřiště - Kids´ Choice®

Základní informace

  • Kód produktu: 714-S156
  • Věková skupina: 5 - 12 let
  • Počet uživatelů: -
  • Rozměry: -
  • Celková výška: -
  • Potřebné místo: 12,81 × 21,05 m,   (252 m2)
  • Pádová výška: 2,85 m
  • Výrobce: Miracle

Dotazník

Spojení

Neváhejte nás kontaktovat
e-mail: obchod@prolemax.cz

Dotazník

Máte dotazy k tomuto výrobku? Stačí vyplnit formulář uvedený níže a odeslat email.
Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Úvod     Produkty     Miracle     Dětská hřiště - Kids´ Choice®     Dětské hřiště 714-S156